Bosh sahifa > Mahsulotlar > Telefonga o'rnatilgan sxemalar (IC) > Atosn STCOK > SMP100MC-270
SMP100MC-270
STMicroelectronics
SMP100MC-270
Mahsulot qismlari
Voltaj - Off holati
270V
Voltaj - to'xtatish
335V
Paket
Tape & Reel (TR)
Boshqa ismlar
SMP100MC270
Hozirgi - eng yuqori zarba (8 / 20ss)
300A
Hozirgi - eng chuqur yurak urish (10 / 1000ss)
100A
Hozirgi - ushlab turish (Ih)
150mA
Mumkinlik
40pF