Bosh sahifa > Mahsulotlar > Telefonga o'rnatilgan sxemalar (IC) > Atosn STCOK > SMP100MC-200
SMP100MC-200
STMicroelectronics
SMP100MC-200
Mahsulot qismlari
Voltaj - Off holati
200V
Voltaj - to'xtatish
250V
Paket
Cut Tape (CT)
Boshqa ismlar
SMP100MC200
Hozirgi - eng yuqori zarba (8 / 20ss)
300A
Hozirgi - eng chuqur yurak urish (10 / 1000ss)
100A
Hozirgi - ushlab turish (Ih)
150mA
Mumkinlik
45pF