Bosh sahifa > Mahsulotlar > O'chirish himoyasi > TVS - tiristorlar > SMP100MC-230
SMP100MC-230
STMicroelectronics
SMP100MC-230
STMicroelectronics
TRISIL 100A 230V BIDIRECT SMB
Qo'rg'oshin bepul / RoHS mos keladi
Mahsulot qismlari
Voltaj - Off holati
230V
Voltaj - to'xtatish
285V
Series
SMP, TRISIL™
Paket
Tape & Reel (TR)
Paket / sumkasi
DO-214AA, SMB
Boshqa ismlar
Elementlar soni
1
O'rnatish turi
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Hozirgi - eng yuqori zarba (8 / 20ss)
300A
Hozirgi - eng chuqur yurak urish (10 / 1000ss)
100A
Hozirgi - ushlab turish (Ih)
150mA
Mumkinlik
40pF