Bosh sahifa > Mahsulotlar > Telefonga o'rnatilgan sxemalar (IC) > Atosn STCOK > SMP100MC-140
SMP100MC-140
STMicroelectronics
SMP100MC-140
Mahsulot qismlari
Voltaj - Off holati
140V
Voltaj - to'xtatish
175V
Series
SMP, TRISIL™
Paket
Original-Reel®
Paket / sumkasi
DO-214AA, SMB
Boshqa ismlar
Elementlar soni
1
O'rnatish turi
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Hozirgi - eng yuqori zarba (8 / 20ss)
300A
Hozirgi - eng chuqur yurak urish (10 / 1000ss)
100A
Hozirgi - ushlab turish (Ih)
150mA
Mumkinlik
60pF