Bosh sahifa > Mahsulotlar > O'chirish himoyasi > TVS - diodlar > ESDALC6V1W5
ESDALC6V1W5
STMicroelectronics
ESDALC6V1W5
STMicroelectronics
TVS DIODE 3VWM SOT3235
Voltaj - teskari tayanch (turi)
4
Voltaj - ulash (Maks) @ Ipp
6.1V
Voltaj - ajratish (min)
3V
Voltaj - ajratish
SOT-323-5
ESDA, TRANSIL™
RoHS holati
Tape & Reel (TR)
Ripple oqimi - past chastotali
General Purpose
Quvvatni himoya qilish
25W
Quvvat - tepalik zarbasi
Polarizatsiya
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Boshqa ismlar
ESDALC6V1W5-ND
Ishlash harorati
-40°C ~ 150°C (TJ)