Bosh sahifa > Mahsulotlar > O'chirish himoyasi > TVS - diodlar > ESDALC6V1P6
ESDALC6V1P6
STMicroelectronics
ESDALC6V1P6
STMicroelectronics
TVS DIODE 3V SOT666IP
Voltaj - teskari tayanch (turi)
3V
Voltaj - ulash (Maks) @ Ipp
Voltaj - ajratish (min)
6.1V
Bir tomonlama kanallar
4
Turi
Zener
Yetkazib beruvchi qurilma to'plami
SOT-666IP
Quvvatni himoya qilish
No
Quvvat - tepalik zarbasi
30W
Paket
Tape & Reel (TR)
Paket / sumkasi
SOT-563, SOT-666
Boshqa ismlar
ESDALC6V1P6-ND
Ishlash harorati
-40°C ~ 150°C (TJ)