VNH2SP30TR-E
STMicroelectronics
VNH2SP30TR-E
STMicroelectronics
IC MOTOR DRIVER PAR 30MULTIPWRSO
Qo'rg'oshin bepul / RoHS mos keladi
Mahsulot qismlari
Voltaj - ta'minot
5.5 V ~ 16 V
Voltaj - Kema
5.5 V ~ 16 V
Texnologiya
Power MOSFET
Yetkazib beruvchi qurilma to'plami
MultiPowerSO-30
Qadamni hal qilish
Series
STripFET™, VIPower™
Paket
Tape & Reel (TR)
Paket / sumkasi
30-MPSO, MultiPowerSO
Chiqish konfiguratsiyasi
Half Bridge (2)
Boshqa ismlar
VNH2SP30TRE
Ishlash harorati
-40°C ~ 150°C (TJ)
O'rnatish turi
Surface Mount
Motor turi - Stepper
Motor turi - AC, shahar
Brushed DC
Namlik sezgirligi darajasi (MSL)
3 (168 Hours)
Qo'rg'oshin vaziyat / RoHS holati
Lead free / RoHS Compliant
Interfeys
PWM
Funktsiyasi
Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
Mukammal tavsif
Motor Driver Power MOSFET PWM MultiPowerSO-30
Joriy - Chiqish
30A