Bosh sahifa > Mahsulotlar > Telefonga o'rnatilgan sxemalar (IC) > Atosn STCOK > SMP30-220
SMP30-220
STMicroelectronics
SMP30-220
Mahsulot qismlari
Voltaj - Off holati
220V
Voltaj - to'xtatish
293V
Series
SMP, TRISIL™
Paket
Tape & Reel (TR)
Paket / sumkasi
DO-214AC, SMA
Elementlar soni
1
O'rnatish turi
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Hozirgi - eng yuqori zarba (8 / 20ss)
70A
Hozirgi - eng chuqur yurak urish (10 / 1000ss)
30A
Hozirgi - ushlab turish (Ih)
150mA
Mumkinlik
20pF