SMBYW04-200
STMicroelectronics
SMBYW04-200
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 200V 4A SMC
Qo'rg'oshin bepul / RoHS mos keladi
Mahsulot qismlari
Voltaj - Oldinga (Vf) (Maks) @ If
1.25V @ 12A
Voltaj - shahar teskari (Vr) (Maks)
200V
Yetkazib beruvchi qurilma to'plami
SMC (DO-214AB)
Tezlik
Fast Recovery = 200mA (Io)
Series
Teskari qayta tiklash vaqti (trr)
35ns
Paket / sumkasi
DO-214AB, SMC
Boshqa ismlar
SMBYW04200
Ishlash harorati - Junction
150°C (Max)
Lead free / RoHS Compliant
Diod turi
Standard
Mukammal tavsif
Diode Standard 200V 4A Surface Mount SMC (DO-214AB)
Joriy - teskari qochqinlanish @ Vr
10µA @ 200V
Hozirgi - O'rtacha rektifikatsiya qilingan (Io)
4A