Bosh sahifa > Mahsulotlar > Telefonga o'rnatilgan sxemalar (IC) > Atosn STCOK > SMBJ30A-TR
SMBJ30A-TR
STMicroelectronics
SMBJ30A-TR
Mahsulot qismlari
Voltaj - teskari tayanch (turi)
30V
Voltaj - ulash (Maks) @ Ipp
48.4V
Voltaj - ajratish (min)
33.3V
Bir tomonlama kanallar
1
Turi
Zener
Yetkazib beruvchi qurilma to'plami
SMB (DO-214AA)
Series
SMBJ, TRANSIL™
Quvvatni himoya qilish
No
Quvvat - tepalik zarbasi
600W
Paket / sumkasi
DO-214AA, SMB
Boshqa ismlar
Ishlash harorati
-55°C ~ 150°C (TJ)
Lead free / RoHS Compliant
Hozirgi - eng chuqur yurak urish (10 / 1000ss)
13A