74LX1G32STR
STMicroelectronics
74LX1G32STR
STMicroelectronics
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT23-5
Qo'rg'oshin bepul / RoHS mos keladi
Mahsulot qismlari
Voltaj - ta'minot
1.65 V ~ 5.5 V
Yetkazib beruvchi qurilma to'plami
SOT-23-5
Series
74LX
Paket
Original-Reel®
Paket / sumkasi
SC-74A, SOT-753
Boshqa ismlar
Ishlash harorati
-55°C ~ 125°C
Kirish soni
2
O'chirish soni
1
O'rnatish turi
Surface Mount
Namlik sezgirligi darajasi (MSL)
1 (Unlimited)
Maksimal tarqalish kechiktirilishi @ V, Maks CL
4.5ns @ 5V, 50pF
Mantik turi
OR Gate
Mantiqiy darajasi - past
Mantiqiy darajasi - Oliy
Qo'rg'oshin vaziyat / RoHS holati
Lead free / RoHS Compliant
Xususiyatlari
Mukammal tavsif
OR Gate IC 1 Channel SOT-23-5
Oqim - yengil (maksimum)
10µA
Oqim - Chiqish yuqori, past
32mA, 32mA