Bosh sahifa > Mahsulotlar > O'chirish himoyasi > TVS - diodlar > SMBJ26A-TR
SMBJ26A-TR
STMicroelectronics
SMBJ26A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 26V 53.5V SMB
Qo'rg'oshin bepul / RoHS mos keladi
Mahsulot qismlari
Voltaj - teskari tayanch (turi)
26V
Voltaj - ulash (Maks) @ Ipp
42.1V
Voltaj - ajratish (min)
28.9V
Bir tomonlama kanallar
1
Turi
Zener
Yetkazib beruvchi qurilma to'plami
SMB (DO-214AA)
Series
SMBJ, TRANSIL™
Quvvatni himoya qilish
No
Quvvat - tepalik zarbasi
600W
Paket
Cut Tape (CT)
Paket / sumkasi
DO-214AA, SMB
Boshqa ismlar
Ishlash harorati
-55°C ~ 150°C (TJ)
O'rnatish turi
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Hozirgi - eng chuqur yurak urish (10 / 1000ss)
14.9A