BYT08PI-400RG
STMicroelectronics
BYT08PI-400RG
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 400V 8A TO220AC
Qo'rg'oshin bepul / RoHS mos keladi
Mahsulot qismlari
Voltaj - Oldinga (Vf) (Maks) @ If
1.5V @ 8A
Voltaj - shahar teskari (Vr) (Maks)
400V
Yetkazib beruvchi qurilma to'plami
TO-220AC ins
Tezlik
Fast Recovery = 200mA (Io)
Series
Teskari qayta tiklash vaqti (trr)
75ns
Paket
Tube
Paket / sumkasi
TO-220-2 Insulated, TO-220AC
Ishlash harorati - Junction
150°C (Max)
O'rnatish turi
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Diod turi
Standard
Mukammal tavsif
Diode Standard 400V 8A Through Hole TO-220AC ins
Joriy - teskari qochqinlanish @ Vr
15µA @ 400V
Hozirgi - O'rtacha rektifikatsiya qilingan (Io)
8A