L4940V85
STMicroelectronics
L4940V85
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 8.5V 1.5A TO220AB
Qo'rg'oshin bepul / RoHS mos keladi
Mahsulot qismlari
Voltaj tushishi (Maks)
0.9V @ 1.5A
Voltaj - Chiqish (Min / Fixed)
8.5V
Voltaj - Chiqish (Maks)
Voltaj - Kirish (Maks)
17V
Yetkazib beruvchi qurilma to'plami
TO-220AB
Series
Himoya xususiyatlari
Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Paket
Tube
Paket / sumkasi
TO-220-3
PSRR
68dB (120Hz)
Chiqish turi
Fixed
Chiqish konfiguratsiyasi
Positive
Ishlash harorati
-40°C ~ 150°C
Regulyatorlar soni
1
O'rnatish turi
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Mukammal tavsif
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 8.5V 1.5A TO-220AB
Oqim - ta'minot (maksimal)
50mA
Hozirgi - Ixtiyoriy (Iq)
8mA
Joriy - Chiqish
1.5A