Bosh sahifa > Mahsulotlar > Telefonga o'rnatilgan sxemalar (IC) > Atosn STCOK > L4931ABV33
L4931ABV33
STMicroelectronics
L4931ABV33
Mahsulot qismlari
Voltaj tushishi (Maks)
0.8V @ 250mA
Voltaj - Chiqish (Min / Fixed)
3.3V
Voltaj - Chiqish (Maks)
Voltaj - Kirish (Maks)
20V
Yetkazib beruvchi qurilma to'plami
TO-220AB
Series
Himoya xususiyatlari
Over Current, Over Temperature
Paket
Tube
Paket / sumkasi
TO-220-3
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Chiqish turi
Fixed
Chiqish konfiguratsiyasi
Positive
Boshqa ismlar
Ishlash harorati
-40°C ~ 125°C
Regulyatorlar soni
1
O'rnatish turi
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Mukammal tavsif
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA TO-220AB
Oqim - ta'minot (maksimal)
6mA
Hozirgi - Ixtiyoriy (Iq)
1mA
Joriy - Chiqish
250mA