Bosh sahifa > Mahsulotlar > Telefonga o'rnatilgan sxemalar (IC) > Atosn STCOK > FP2-V150-R
Bussmann (Eaton)
FP2-V150-R
Bussmann (Eaton)
Mahsulot qismlari
Turi
Wirewound
Bardoshlik
±15%
Yetkazib beruvchi qurilma to'plami
Hajmi / o'lchami
0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
Himoya qilish
Unshielded
Series
FLAT-PAC
Baholar
Q @ Freq
Paket
Tape & Reel (TR)
Paket / sumkasi
Nonstandard
Boshqa ismlar
FP2-V150
FP2-V150-ND
Ishlash harorati
-40°C ~ 125°C
O'rnatish turi
Surface Mount
Namlik sezgirligi darajasi (MSL)
1 (Unlimited)
Materiallar - Core
Ferrite
Ishlab chiqaruvchi standart etkazib berish vaqti
14 Weeks
Qo'rg'oshin vaziyat / RoHS holati
Lead free / RoHS Compliant
Induktiv chastotasi - test
1MHz
Endüktans
150nH
Juda katta - o'tirgan (Maks)
0.197" (5.00mm)
Frequency - Self Resonant
Mukammal tavsif
150nH Unshielded Wirewound Inductor 37A 0.28 mOhm Nonstandard
Shahar qarshilik (DCR)
0.28 mOhm
Joriy reyting
37A
Joriy - to'yinganlik
25.5A