Bosh sahifa > Mahsulotlar > Telefonga o'rnatilgan sxemalar (IC) > Atosn STCOK > BYT60P-400
STMicroelectronics
BYT60P-400
Mahsulot qismlari
Voltaj - Oldinga (Vf) (Maks) @ If
1.5V @ 60A
Voltaj - shahar teskari (Vr) (Maks)
400V
Yetkazib beruvchi qurilma to'plami
SOD-93
Tezlik
Fast Recovery = 200mA (Io)
Series
Teskari qayta tiklash vaqti (trr)
100ns
Paket
Tube
Paket / sumkasi
SOD-93-2
Boshqa ismlar
Ishlash harorati - Junction
150°C (Max)
O'rnatish turi
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Diod turi
Standard
Diyotning konfiguratsiyasi
2 Independent
Mukammal tavsif
Diode Array 2 Independent Standard 400V 60A Through Hole SOD-93-2
Joriy - teskari qochqinlanish @ Vr
60µA @ 400V
Joriy - O'rtacha rektifikatsiya qilingan (Io) (diode bo'yicha)
60A