Bosh sahifa > Mahsulotlar > Telefonga o'rnatilgan sxemalar (IC) > Atosn STCOK > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
Mahsulot qismlari
Turi
Bardoshlik
±1%
Yetkazib beruvchi qurilma to'plami
Hajmi / o'lchami
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Himoya qilish
Unshielded
Series
1210R
Baholar
Q @ Freq
30 @ 2.5MHz
Paket
Tape & Reel (TR)
Paket / sumkasi
2-SMD
Boshqa ismlar
1210R-104F TR 2000
Ishlash harorati
-55°C ~ 125°C
O'rnatish turi
Surface Mount
Namlik sezgirligi darajasi (MSL)
1 (Unlimited)
Materiallar - Core
Ferrite
Ishlab chiqaruvchi standart etkazib berish vaqti
36 Weeks
Qo'rg'oshin vaziyat / RoHS holati
Lead free / RoHS Compliant
Induktiv chastotasi - test
2.5MHz
Endüktans
100µH
Juda katta - o'tirgan (Maks)
0.101" (2.57mm)
Frequency - Self Resonant
8MHz
Mukammal tavsif
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
Shahar qarshilik (DCR)
13 Ohm Max
Joriy reyting
120mA