L4931CD25
STMicroelectronics
L4931CD25
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 2.5V 250MA 8SO
Qo'rg'oshin bepul / RoHS mos keladi
Mahsulot qismlari
Voltaj tushishi (Maks)
0.8V @ 250mA
Voltaj - Chiqish (Min / Fixed)
2.5V
Voltaj - Chiqish (Maks)
Voltaj - Kirish (Maks)
20V
Yetkazib beruvchi qurilma to'plami
8-SO
Paket / sumkasi
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
75dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Ishlash harorati
-40°C ~ 125°C
O'rnatish turi
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Mukammal tavsif
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 250mA 8-SO
Oqim - ta'minot (maksimal)
6mA
Hozirgi - Ixtiyoriy (Iq)
1mA
Joriy - Chiqish
250mA