Bosh sahifa > Mahsulotlar > O'chirish himoyasi > TVS - diodlar > ESDA6V1-5SC6
STMicroelectronics
ESDA6V1-5SC6
STMicroelectronics
TVS DIODE 3V SOT23-6
Qo'rg'oshin bepul / RoHS mos keladi
Mahsulot qismlari
Voltaj - teskari tayanch (turi)
3V
Voltaj - ulash (Maks) @ Ipp
Voltaj - ajratish (min)
6.1V
Bir tomonlama kanallar
5
Turi
Zener
Yetkazib beruvchi qurilma to'plami
SOT-23-6
Series
ESDA, TRANSIL™
Quvvatni himoya qilish
No
Quvvat - tepalik zarbasi
100W
Paket
Original-Reel®
Paket / sumkasi
SOT-23-6
Boshqa ismlar
Ishlash harorati
-40°C ~ 125°C (TA)