STL56N3LLH5
STMicroelectronics
STL56N3LLH5
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 30V 15A POWERFLAT
Qo'rg'oshin bepul / RoHS mos keladi
Mahsulot qismlari
Vgs (th) (Maks) @ Id
1V @ 250µA
Vgs (Maks)
+22V, -20V
Texnologiya
MOSFET (Metal Oxide)
Yetkazib beruvchi qurilma to'plami
PowerFlat™ (5x6)
Series
STripFET™ V
Rds On (Maks) @ Id, Vgs
9 mOhm @ 7.5A, 10V
Quvvatni tarqatish (Maks)
62.5W (Tc)
Paket
Original-Reel®
Paket / sumkasi
8-PowerVDFN
Boshqa ismlar
Ishlash harorati
-55°C ~ 150°C (TJ)
O'rnatish turi
Surface Mount
Namlik sezgirligi darajasi (MSL)
1 (Unlimited)
Ishlab chiqaruvchi standart etkazib berish vaqti
38 Weeks
Qo'rg'oshin vaziyat / RoHS holati
Lead free / RoHS Compliant
Kirish quvvati (Ciss) (Maks) @ Vds
950pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs
6.5nC @ 4.5V
FET turi
N-Channel
FET xususiyati
Drayv kuchlanish (Maks. Rds On, min Rds On)
4.5V, 10V
Manba kuchlanishiga to'king (Vdss)
30V
Mukammal tavsif
N-Channel 30V 56A (Tc) 62.5W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
Oqim - doimiy xar (Id) @ 25 ° C
56A (Tc)