Bosh sahifa > Mahsulotlar > Telefonga o'rnatilgan sxemalar (IC) > Atosn STCOK > STY34NB50
STY34NB50
STMicroelectronics
STY34NB50
Mahsulot qismlari
Vgs (th) (Maks) @ Id
5V @ 250µA
Vgs (Maks)
±30V
Texnologiya
MOSFET (Metal Oxide)
Yetkazib beruvchi qurilma to'plami
MAX247™
Series
PowerMESH™
Rds On (Maks) @ Id, Vgs
130 mOhm @ 17A, 10V
Quvvatni tarqatish (Maks)
450W (Tc)
Paket
Tube
Paket / sumkasi
TO-247-3
Boshqa ismlar
Ishlash harorati
150°C (TJ)
O'rnatish turi
Through Hole
Namlik sezgirligi darajasi (MSL)
1 (Unlimited)
Qo'rg'oshin vaziyat / RoHS holati
Contains lead / RoHS non-compliant
Kirish quvvati (Ciss) (Maks) @ Vds
9100pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs
223nC @ 10V
FET turi
N-Channel
FET xususiyati
Drayv kuchlanish (Maks. Rds On, min Rds On)
10V
Manba kuchlanishiga to'king (Vdss)
500V
Mukammal tavsif
N-Channel 500V 34A (Tc) 450W (Tc) Through Hole MAX247™
Oqim - doimiy xar (Id) @ 25 ° C
34A (Tc)